Ревізійні елементи та люки 2017-07-27T11:06:55+00:00

Ревізійні елементи та люки

Доступ до каналізаційної системи та до обладнання під підлогою має велике значення для комфортного та безпечного сервісу інженерних мереж будівлі. BLÜCHER пропонує ревізійні люки прихованого монтажу та ревізійні трапи різних типів і конструкцій (у тому числі для сухих виробництв).
Ревізійні трапи виготовляються з нержавіючої сталі AISI304 та AISI316L з використанням гумових ущільнювачів та різних типів кріплення для запобігання потрапляння каналізаційних запахів до приміщення, або для повної герметизації системи. Ці трапи можуть бути використані як для прочистки каналізаційної системи, так і для зливання води у разі необхідності. Ревізійні трапи мають різні конструкції та дозволяють застосовувати їх при навантаженнях до класу С250. Ревізійні трапи мають 3 варіанти відкривання – з висувною ручкою, болтове кріплення, вакуумна ручка для герметичних ревізій.

Люки бувають 2-х типів – зі сталевою поверхнею, або під укладання підлогового покриття (люк прихованого монтажу). Стандарті розміри люків – від 300х300 мм до 1х1 м з класом навантаження до В125.