Компанія 2017-07-14T19:49:13+00:00

Компанія

BLÜCHERтримаємо хвилю!

Компанія BLÜCHER була заснована в 1965 році Йоханнесом Блюхере Скибілдом, досвідченим і далекоглядним сантехніком, який був дуже практичною людиною. Сьогодні BLÜCHER є одним з провідних європейських виробників дренажних систем з нержавіючої сталі, що мають дочірні компанії та офіси з продажу в усіх країнах Європи, Близького Сходу та Індії. Продукція BLÜCHER застосовується майже по всьому світу (в Мексиці, країнах Латинської Америки, у більшості країн Африки, тощо). Головний офіс компанії BLÜCHER з виробництвом, розробкою, складами та адміністративним персоналом знаходиться в місті Вілдбергер, у західній частині Данії.

Дренажні системи для будь-яких потреб
BLÜCHER пропонує дренажні системи для всіх видів об’єктів, від звичайних ванних кімнат до великих промислових об’єктів та розкішних круїзних лайнерів. Наш асортимент продукції вналічує понад 2500 виробів, в тому числі стандартні й індивідуальні дренажі для підлоги, дренажні труби та дренажні канали. Все це виготовляється з нержавіючої сталі AISI304 та AISI316, що забезпечує високу якість, довгій термін експлуатації, чудові технічні характеристики та максимальну гігієну разом з мінімальним технічним обслуговуванням. Продукти розроблені в модульній системі, за допомогою якої компоненти можуть бути об’єднані для створення повних продуктів. BLÜCHER також пропонує індивідуальні рішення, в яких ключову роль приділяють відповідності системи водовідведення конкретному процесу виробництва.

Ноу-хау, здоровий глузд і якісний сервіс
Клієнти в усьому світі покладаються на наше ноу-хау, здоровий глузд і надійне обслуговування. Завдяки високоякісним дренажним системам з нержавіючої сталі BLÜCHER дотримується обіцянки «тримати хвилю».

Watts Water Technologies
BLÜCHER належить американській групі Watts Water Technologies, Inc. (NYSE: WTS), яка є світовим лідером у виробництві інноваційних продуктів для контролю ефективності, безпеки та якості води.