Промислові лоткові канали 2017-07-27T11:21:33+00:00

Промислові лоткові канали

Канали цього типу мають дуже широку сферу застосування: ресторани, супермаркети, готелі, фуд-корти ТРЦ, цехи харчової та фармацевтичної індустрії, тощо. Більше п’ятдесяти років досвіду компанії BLÜCHER по всьому світу дали можливість розробити продукцію, яка не тільки відповідає найвищим вимогам споживача, але й забезпечує його додатковими перевагами. Канали виготовляються з нержавіючої сталі товщиною 2 мм, кромка має епоксидний заповнювач, а по краях каналів можна використати бокові стабілізатори.

Сифон має розбірну конструкцію та виготовляється з нержавіючої сталі AISI316L. Усе це забезпечує максимальний рівень гігієни, надійне функціонування дренажної системи, стійкість до високих навантажень (до 12 тон) та тривалий термін експлуатації не тільки каналів, а також і покриття підлоги. Ваша дренажна система та підлога можуть служити краще і довше, ніж зараз!

Канали можуть застосовуватися з будь-якими видами покриття підлоги.
Якщо Ваше виробництво потребує особливої системи водовідведення, яка буде враховувати ваш виробничий процес, компанія BLÜCHER виготовить для Вас замовлення будь-якої складності та об’єму за 10 днів.
Система може бути укомплектована 9-ма видами решіток, у тому числі HygienicPro, яка виготовлена способом лиття нержавіючої сталі:

Працюєте з агресивними стоками? Застосуйте також нержавіючу трубу BLÜCHER EuroPipe.
Перелік артикулів та креслення ви зможете знайти у каталозі.
На відео показаний монтаж каналів BLÜCHER: